Stavební a zednické práce Plzeň
stavební práce, zednícké práce, hydroizolace

Hydroizolace

Izolace proti vodě teras, plochých střech, izolace balkonů, spodních staveb a konstrukcí

 

 Provádíme hydroizolace plochých střech, spodních staveb, balkonů, teras a zahradních jezírek po celé České republice. Firma je certifikovaná a má dlouholeté zkušenosti s fóliovými  hydroizolacemi na bázi mPVC značky Fatrafol, Dekplan, Sikaplan ,dále na folie typu  OCB (Olefin-Copolymer-Bitumen)- vedaplan  a také klasické asfaltové pásy.

Dále firma realizuje ploché střechy halových objektů (výrobní, skladové a průmyslové haly), bytové a občanské výstavby (bytové domy, rodinné domy, školy apod.). Mimo jiné provádíme hydroizolace spodní stavby proti vodě a radonu, izolace zahradních jezírek, balkónů a teras.

 

 

Hydroizolace střech

Provádíme certifikované hydroizolace plochých střech (malých i velkých) a zároveň zvláštních konstrukčních tvarů. Izolační systém lze použít na střechy nové i na rekonstrukce bez demontáže původní krytiny. Všechny izolace jsou dodávány jako kompletní systémy. Jedná se nejen o fólie, ale i různé tvarovky, kotvení, doplňkové a klempířské prvky z poplastovaných plechů. Kompletní izolační práce doplňuje tepelná izolace střech, kterou provádíme s pomocí materiálů: lisovaná minerální vlákna, stabilizovaný pěnový polystyren, extrudovaný polystyren a ostatní nástřikové pěny. Rádi Vám na místě poradíme nejvhodnější variantu pokrytí a nabídneme výhodnou cenu.

Hydroizolace základů

Hydroizolace základových desek jsou prováděny různými špičkovými materiály: změkčené PVC fólie od tuzemských a zahraničních výrobců nebo modifikované asfaltové pásy – záleží na potřebách a možnostech klienta. Protiradonová izolace, izolace proti zemní vlhkosti, izolace proti tlakové vodě a ropným látkám, to jsou jen některé izolační práce, které nabízíme. Rádi přijedeme na místo a pomůžeme zvolit vhodnou izolaci, vyhovující dané stavbě a umístění.

 

Hydroizolace balkónů a teras

Bezúdržbová izolace balkónů a teras je nejvyhledávanější varianta pro malé (panelákové) balkóny, ale i pro velké pochozové terasy. Použitá technologie, postupy, systémy ukotvení a materiály, které používáme nám umožňují nabídnout klientovi mnohdy až 15ti letou záruku. Výbornou volbou je navíc pokrytí hydroizolace speciálním umělým trávníkem, který vyhovuje klientům svým designem, výhodnou cenou a nízkými nároky na údržbu. Pozvěte nás na prohlídku, kde Vám naceníme kompletní pokrytí.

Fotografie02661

Fasády a zateplení

Realizujeme zateplení fasád a střech s podporou programu zelená úsporám.


více o fasádách a zateplení

hydroizolace základu

Hydroizolace

Izolace proti vodě teras, plochých střech, izolace balkonů, spodních staveb a konstrukcí.


více o hydroizolacích

obrázek uvod pasivní dům

Úsporné domy

Realizujeme nízkoenergetické a pasivní rodinné domy. Realizace na klíč nebo v dílčích částech.


více o úsporných domů

Výstavba a rekonstrukce

Výstavba a rekonstrukce

Komplexní dodávky stavebních prací HSV+PSV. Realizace jako celek a v dílčích dodávkách.


více o výstavbě a rekonstrukcích